Не будьте заручниками чужого піару!

2018-01-09 11:34:28,
image

У зв’язку з появою у мережі Facebook на сторінці інформаційного видання «Голос народу» недостовірно поданої інформації (https://www.facebook.com/victor.malynovsky/videos/vb.100002391273825/1602331206523240/?type=2&theater¬if_t=notify_me¬if_id=1515158847869596)

роз’яснюємо ситуацію щодо боргу громадянина Матвєєва В.В., з яким представники видання «Голос народу» записували інтерв’ю!

Громадянин Матвєєв В.В. приживає за адресою вул. Пирогова 73А, кв. 41. Дане приміщення з 2008 року було остаточно від’єднано від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Однак 23.07.2015 р. комісією у складі представників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та в присутності членів сім’ї Матвєєвих було обстежено дане приміщення, у ході якого було встановлено факт самовільного під’єднання до мереж гарячого водопостачання. По встановленому факту несанкціонованого використання громадянином Матвєєвим В.В. гарячої води теплопостачальним підприємством було нараховано суму у розмірі   10 749, 27 грн за несанкціоноване використання гарячої води по кількості зареєстрованих за даною адресою осіб.  

У березні 2016 року між громадянином Матвєєвим В.В. та КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» був укладений договір на реструктуризацію боргу. Після укладення договору Матвєєв В.В. також оформив субсидію.  Однак, враховуючи те, що даний договір з реструктуризації не був виконаний боржником, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» було змушене звернутися до суду та стягнути  з Матвєєва В.В. та всіх інших, зареєстрованих за адресою  вул. Пирогова 73А, кв. 41, заборгованість та штрафні санкції у судовому порядку. З огляду на те, що дана заборгованість не сплачувалася, підприємство було змушене стягнути заборгованість у судовому порядку. Є ухвалений судовий наказ, відповідно до якого Матвєєв В.В. повинен сплатити дану заборгованість, штрафні санкції та судовий збір.

В січні 2017 року комісією у складі представників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та в присутності Матвєєва В.В. було виконано від’єднання квартири від гарячого водопостачання шляхом демонтажу врізки та зваренням місця від’єднання, що було зафіксовано актом.

Станом на 9.01.2018 р. за громадянином Матвєєвим В.В. рахується заборгованість у розмірі 17 796, 18 грн.  та поточні нарахування за період 23.07.15 по 23.01.2017 р. За період з травня 2016 по січень 2017 року громадянин Матвєєв В.В. сплатив всього 9 300 грн.

Дані нарахування здійснювалися теплопостачальним підприємством з моменту несанкціонованої врізки до моменту від’єднаня.

Також до нарахувань входить сума за опалення місць загального користування
( Відповідно до Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків, затверджених  нормативними документами, власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками всіх допоміжних приміщень будинку та його технічного обладнання і зобов`язані брати участь у загальних витратах, пов`язаних з утриманням будинку та прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку.  Відключення від мереж централізованого опалення не є підставою для звільнення від такої участі).

Звертаємо Вашу увагу на неодноразове перекручування фактів та недостовірну інформацію інформаційного видання  «Голос народу»  в особі Віктора Малиновського.                     

Оскільки «юристами» даної організації   не проводиться належний аналіз інформації і публічному розголосу надається інформація, яка не підтверджена перевіреними фактами та документами, в результаті такі дії дезінформують споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та  завдають шкоди діловій репутації підприємства.

Замість того, щоб наголошувати на необхідності бути свідомими споживачами і виконувати  вимоги Постанови №630 КМУ  «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,  «юристи»   провокують боржників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» до несплати за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання та спонукають громадян до вчинення несанкціонованих дій.

«Юристи» таких організацій вводять в оману споживачів, у тому числі й недобросовісних,   що в результаті призводить лише до накопичення боргів, які все одно будуть стягнуті в судовому порядку.  Наголошуємо на тому, в кінцевому результаті «юристи» не будуть нести відповідальності за  накопичені борги споживачів,  відповідальність залишається лише за споживачем. 

Такий піар «Голос народу» за рахунок дезінформації та паплюження репутації теплопостачального підприємства не робить честі такій організації.

Ми закликаємо наших споживачів перевіряти інформацію, яка поширюється соціальними мережами і бути свідомими, не нехтуючи своїми обов’язками та законом. Не  будьте заручниками чужого піару.

 

 • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
 • (0432) 55 16 55 (приймальня)
 • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
 • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
 • zmi@vmte.vn.ua
 • office@vmte.vn.ua
 • http://www.vmte.vn.ua
 • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
 • Пт: 8:00 - 15:45
 • Обідня перерва: 12:00 - 12:45
 • Сб-Нд: Вихідні