Тривають перевірки внутрішньобудинкових систем у багатоповерхівках

2021-02-18 15:12:11,
image

Опалювальний період 2020-2021 рр вже перетнув свій екватор, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» стабільно працює, надаючи послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання споживачам, підтримуючи гідравлічні параметри відповідно до режимних карт роботи теплової мережі.

У випадку, коли КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснює ремонтні роботи на мережах, для яких необхідно тимчасово призупинити послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання на деякі будинки, інформацію завжди в робочі дні розміщуємо на офіційному сайті підприємства в категорії «новини»  http://vmte.vn.ua/news.html  (оновлюючи інформацію  у випадку появи нових даних).

 Але час від часу  до підприємства надходять звернення від мешканців багатоповерхівок щодо проблем із послугами в будинках, де не здійснюються ремонтні роботи на мережах і, відповідно, даних будинків немає в переліку тих, де призупинено послугу.  

За зверненнями споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно ініціює проведення комісійних обстежень у складі представників теплопостачального підприємства і управляючої компанії або правлінь ОСББ. Долучення до обстеження управляючих компаній або правлінь ОСББ – обов’язкове, адже теплопостачальне підприємство  відповідає лише за справність зовнішніх мереж, які знаходяться поза межами житлових будинків. А щоб перевірити справність внутрішньобудинкової системи необхідна присутність фахівців з управляючих компаній або правлінь ОСББ (крім того, в обов’язковому порядку щороку   здійснюються обстеження будинків в міжопалювальний період). 

Так, 17 лютого було проведене спільне обстеження будинку по просп. Юності, 35 фахівцями  теплопостачального підприємства разом з представниками управляючої компанії «Господар Люкс» та уповноваженою особою по будинку щодо якості подачі послуги з централізованого опалення.

Спочатку фахівці КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснили заміри подачі послуги на вводі в будинок. Вони відповідають нормі (60 градусів) – далі під час проведення обстеження було виявлено проблеми у внутрішньобудинковій системі: неналагоджена робота елеваторного вузла, невідрегульовані звужуючі пристрої (сопла) в елеваторних вузлах, вікна у під’їздах відкриті та побиті, несправні триходові крани на радіаторах, відсутність теплоізоляції на трубопроводах, несанкціоноване втручання мешканців у внутрішньобудинкову систему тощо.

За результатами проведеної перевірки був наданий припис  на виконання робіт представнику управляючої компанії «Господар Люкс», адже ліквідувати проблеми в будинку мають саме фахівці управляючої компанії.  Але й самі мешканці будинку не повинні  бути байдужими до ситуації, тому що вони є співвласниками будинку і мають цікавитися станом внутрішньобудинкової системи і багатоповерхівки в цілому.

Нагадуємо, що теплопостачальне підприємство  відповідає лише за справність зовнішніх мереж, які знаходяться поза межами житлових будинків.

Звертаємося до споживачів: якщо у Вашому будинку є проблеми з послугою з централізованого опалення та гарячого водопостачання, але у переліку, який ми публікуємо щодня на офіційному сайті, Вашої адреси не зазначено, тоді варто звертатися до  управляючих компаній або до голів правлінь ОСББ, аби вони перевірили, в першу чергу, внутрішньобудинкову систему.

 Якщо Вам необхідно дізнатися інформацію про послугу у вихідні дні, ви можете звертатися у диспетчерську підприємства за номером 43-34-95 (працює цілодобово). 

news

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

   • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 55 16 55 (приймальня)
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 65 15 65 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Пт: 8:00 - 15:45
  • Обідня перерва: 12:00 - 12:45
  • Сб-Нд: Вихідні
Актуальні теми: відеороз’яснення