Розрахуйтесь за спожиті послуги вчасно!

2021-01-05 13:58:19,
image

Новий 2021 рік вже розпочався, на календарі 5 січня, саме час почати розраховуватись за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, спожиті в минулому місяці, а також сплатити наявні борги за попередні місяці. Проблема розрахунків за спожиті послуги залишається досить серйозною на сьогодні.  Станом на 5 січня населення заборгувало майже 104 млн. грн.  На жаль, не всі відповідально ставляться до свого обов’язку, поповнюючи списки боржників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Шановні споживачі, Ви можете не очікувати платіжок, які отримаєте на наступному тижні, а вже платити за комунальні послуги, за допомогою сервісу pay.vn.ua. Зареєструвавшись на сайті https://pay.vn.ua/, Ви зможете отримувати інформацію по поточних нарахуваннях і заборгованості за комунальні послуги. І саме за допомогою даного сервісу Ви можете сплачувати за комунальні послуги платіжною карткою, не виходячи з дому. Це зручно і вигідно, адже для цього Вам необхідно мати лише доступ до мережі Інтернет. Тому радимо вам вже сьогодні скористатись сервісом pay.vn.ua, який збереже Ваш час!

Також є і інші способи як сплатити за послуги:

- банкінги: ледь не кожен банк зараз має інтернет-банкінг, завдяки якому можна сплачувати за комунальні послуги. Як все функціонує -  дізнавайтеся, зателефонувавши  в той банк, картку якого Ви маєте. Впевнені, що фахівці банківської установи  з радістю допоможуть своїм клієнтам у цій справі;

- термінали: Якщо у вас немає платіжної карти і Ви все ж бажаєте сплатити готівкою, радимо скористатися спеціальними банківськими терміналами, щоб не стояти в чергах в банківських установах чи Укрпошті: їх є чимало у кожному куточку міста.

Вкотре нагадуємо: відповідно до чинного законодавства споживачі зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця.

Тож будьте відповідальними, розраховуйтесь за послуги завчасно та в повному обсязі!  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: ВихідніАктуальні теми: відеороз’яснення