Населення боргує перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» майже 145 мільйонів гривень.

image

На календарі вже 21 грудня, до Нового року залишилося 10 днів!  Закликаємо всіх споживачів підтримати традицію, що побутує в народі -  переступити поріг Нового року без боргів!

Наразі борг споживачів перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» становить майже  145 млн. грн.  А рівень розрахунку станом на сьогодні складає лише 51,6 %.

 Споживачі зобов’язані сплачувати за комунальні послуги не пізніше 20 числа щомісяця відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630, це стосується і розрахунку за послуги перед теплопостачальним підприємством. 

Тому закликаємо  всіх перевірити свої рахунки і якщо існують несплачені нарахування, обов’язково розрахуйтеся вже зараз!

Якщо борг великий і ви не можете його погасити одразу, підприємство йде назустріч і пропонує реструктурувати борг, сплативши його частинами. Головна умова при реструктуризації – одразу сплатити 50% від усієї суми, решту – частинами протягом визначеного періоду. Для укладання договору з реструктуризації  необхідно звернутися в службу збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за адресою вул. 600-річчя, 13.

Нагадуємо, що  під час карантину КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  здійснює  прийом споживачів лише по попередньому запису за номерами (0432) 55-16-51 або 46-03-45.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно проводить роботу з боржниками. Якщо споживач не сплачує борг добровільно, за справу береться юридично-договірна служба підприємства і далі справа передається до суду. Звертаємо увагу, рішення на стягнення заборгованості у примусовому порядку відповідно до законодавства може бути прийняте і  без явки самого неплатника. 

Загалом боржник може потрапити під низку санкцій відповідно до чинного законодавства: штрафи, судовий і виконавчий збори, неможливість отримати субсидію, заборона виїзду за кордон та арешт майна, внесення до єдиного реєстру боржників.

Такі дії – вимушені, адже від рівня розрахунку споживачів за послуги, залежить рівень розрахунку підприємства за використані ресурси для надання послуги. Тож будьте відповідальними!Актуальні теми: відеороз’яснення