Якщо заборгували за комунальні послуги і довели справу до суду - можете потрапити під низку санкцій!

2020-11-20 09:32:18,
image

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630 споживачі зобов`язані сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця. Сьогодні вже 20-те, а рівень розрахунку населення за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у жовтні становить лише 60 % від нарахувань.  Загальний борг населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  - 111,2 млн. грн.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно проводить роботу з боржниками. Якщо споживач не сплачує борг добровільно, справи вирішуються в судовому порядку. Тоді до суми боргу додаються й інші витрати, які боржник зобов’язаний буде сплатити (в першу чергу, це судовий збір).

Якщо ж справа дійшла до виконавчої служби і вже закінчено строк, коли споживач може сплатити борг самостійно, є велика ймовірність, що на банківські рахунки неплатника буде накладено арешт (картки будуть заблоковані).

Законом України «Про виконавче провадження» передбачено винесення постанови про арешт майна боржника, який може бути накладено в національній та/або в іноземній валюті і поширюється на усі поточні рахунки боржника, у тому числі й на ті, що будуть відкриті після винесення державним виконавцем даної постанови про арешт майна. Виняток – лише деякі види рахунків, на які арешт не поширюється.

Тож радимо всім, хто заборгував чималу суму теплопостачальному підприємству не дотягувати справи до суду і не накопичувати борг. Але якщо вже так сталося, що заборгованість накопичено  - зверніться на підприємство для укладання договору з реструктуризації  - сплати накопиченої суми частинами.

Підприємство змушене вдаватися до санкцій, адже так само, як споживачі повинні розраховуватися за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання вчасно, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» повинно розраховуватися за ресурси, які використовує для надання послуг споживачам. Найбільша частка фінансів припадає на розрахунок за використаний природний газ перед НАК «Нафтогаз України».  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: Вихідні