КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводить роз’яснювальні роботи з боржниками!

2020-10-12 10:56:09,
image

Серед споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» є частина з незадовільною платіжною дисципліною. Це негативно позначається на загальній картині розрахунку населення з теплопостачальним підприємством.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно працює з боржниками, адже всі споживачі, без винятку, зобов’язані сплачувати за послуги. Зокрема, Постановою Кабінету Міністрів України №630 передбачено:  за комунальні послуги необхідно розраховуватися до 20 числа щомісяця.    

Контролери-ревізори служби збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  влаштовують візити до вінничан, які мають чималі борги, для з’ясування причини несплати рахунків та попередження їх про необхідність погасити заборгованість. Так, один із таких обходів провели вкінці минулого тижня.

!У період карантину контролери-ревізори працюють у масках, адже власна безпека та безпека споживачів – понад усе! Якщо розмовляти боржники бажання не мають – їм залишають повідомлення про заборгованість, щоб вони якнайшвидше вирішили ситуацію і не накопичували борг.

Під час обходів боржникам нагадують, яку суму вони заборгували за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання та закликають якомога швидше сплатити рахунки. Якщо ж у боржників немає можливості сплатити всю суму одразу, представники підприємства розповідають про можливість реструктурувати заборгованість. Для цього потрібно укласти відповідний договір з КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» (це можна зробити в службі збуту підприємства за адресою вул. 600-річчя, 13). Зараз працюємо по попередньому записі за телефонами: (0432)55-16-51 або 46-03-45.

Роз’яснювальна  робота, а саме – обхід мешканців, які боргують теплопостачальному підприємству великі суми,  дає позитивний результат – боржники все частіше укладають договори на реструктуризацію заборгованості.

Обходи мешканців  - це перший етап роботи з боржниками, далі  - працює юридично-договірна служба, вирішуючи питання в судовому порядку.  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: Вихідні